Projekt wakacyjny "Glina łączy Ludzi"

PROJEKT ODWOŁANY !!!

z przyczyn zdrowotnych prowadzących warsztaty

Projekt wakacyjny w miejscowości Glina w Klubie Mieszkańca ul. Wilcza 10 ‘Glina łączy Ludzi’

Termin: 24-28 lipca 2017 r.
w godz. 11-15 codziennie
Wiek: 6-18 lat

pod hasłem: Przyjdź, spróbuj, skosztuj, zobacz…
a przekonasz się sam, że czas upłynie przyjemnie nam.

Program:

• 24.07 - Zabawy integracyjne w grupie. Filmy edukacyjne na temat wartości odżywczych warzyw i owoców. Tworzenie własnych zdrowych koktajli.
  • 25.07 - Zajęcia manualne – przygotowanie scenerii do teatru kukiełkowego.
  • 26.07 - Filmy edukacyjne na temat sposobów i technik dekoracji ciastek. Zajęcia kulinarne – wypieki i dekoracja ciasteczek. Zabawy plenerowe.
  • 27.07 - Zajęcia manualne – przygotowanie kukiełek. Film edukacyjny na temat zdrowego odżywiania. Zajęcia kulinarne – zdrowo i sałatkowo.
  • 28.07 - Próba generalna przestawienia. Zawody sportowe. Przedstawienie - Mali aktorzy na wielkiej scenie

Uczestnictwo w zajęciach jest odpłatne 20 zł od dziecka za tydzień na materiały warsztatowe.